Unikalne funkcje RESPIRECO

Prezentujemy najnowsze animacje gdzie w prosty sposób przedstawiamy unikalne funkcje RESPIRECO.

 

System wentylacyjny RESPIRECO można wykorzystać do tak zwanego przewietrzania nocnego. W okresie letnim budynek a właściwie jego wnętrze można wykorzystać jako magazyn chłodu obniżając temperaturę w pomieszczeniach przez intensywne przewietrzania nocne, co zapewnia system RESPIRECO. Następnie w ciągu dnia RESPIRECO pomaga utrzymać jak najdłużej nagromadzony chłód zapewniając przy tym świeże powietrze z zewnątrz. 

Kolejną funkcją, o którą można rozbudować system wentylacji RESPIRECO to unikalna na skalę światową funkcja ograniczająca pożar do pojedynczego pomieszczenia w jego początkowej fazie. System wentylacyjny RESPIRECO ma możliwość wytwarzania podciśnienia lub nadciśnienia w poszczególnych pomieszczeniach co pozwala ograniczyć dostarczanie tlenu. Obrazowo można to porównać do przykrycia świeczki szklanką gdzie w skutek wypalenia tlenu, świeczka przygasa by następnie zgasnąć.
Cały proces został w prosty sposób przedstawiony w animacji.

Animacje przedstawiające zarówno zasadę działania systemu wentylacji RESPIRECO jak i prezentację dodatkowych funkcji znajdziesz pod tym linkiem.